army74 Creative Commons License 2014.04.12 0 0 30543

A lényeg, hogy csak 3 hónapja olvasod hozzászólásokat. Kicsit korábi hozzászólásokat is olvastad volna akkor ezt is láttad volna kb. 2013. okt.31.-én

 

 

"27972 számú hozzászólásom:

Az a baj, hogy rossz a szemléletetek. Azt hiszitek, hogy átálltok a benzines robogóról elektromos meghajtásra és hú máris ingyen közlekedtek. Én utánaszámoltam és alig olcsóbb az elektromos közlekedés mint a benzines. A megtakarítás abból van, hogy nem kell annyit szervizelni, nem kell kötni biztosítást.

Viszont ha csak 1 akku is beszarik már gondba vagytok 10.000Ft-ot kiadni egy akkuért.

Azt már addigra elfelejtitek, hogy amíg működött egy fillért se adtatok ki benzinre.

Pedig egy autót megtankolni 10e-ből már alig lehet. 25 liter benzint ha adnak érte.

Egy segédmotor is megeszik 2.5-3 litert. Szóval 1000km a benzines robogóval és már el is füstölt a 10e Ft. amiből vehettél volna 1 akkut. 

Így vesd fel otthon a "Szenátusnak" : Veszel 1 akkut 10e.-rt vagy 1x félig megtankolod a kocsit esetleg veszel 1 havi buszbérletet aminek az árát nem ismerem de közel lehet a 10e-hez."

 

ha nem vagy "zöld" és teszel a környezetvédelemre akkor nem való neked elektromos jármű még villamos se. Bár könnyű a villamossal közlekedni annak mindig van kábel a teteje felett. :-)

 

 

 

Előzmény: tomcsi1977 (30538)