zöldtengerszem Creative Commons License 2014.04.10 0 0 73861

Sziasztok Lánykák !

Igenis Borcsika ott leszek , valahogyan én aszittem ez szombaton lesz , de a lányok felhomályoltak h vasárnap :-) , na nem baj , jövök !!!

Ágika !

És még akit nem köszöntöttem , bocsi egy kicsit megsokasodtak idehaza a dolgaim , szóval Ágika téged is , és mindenkit Isten éltessen sokáig ! 

A nővérem is anno április negyedikén született , gyerekkoromban mindig azt mondta , hogy azért vannak kinn a  zászlók a házakon meg a városban , mert neki van a szülinapja :-)))... azóta zászlók sincsenek .., Ő sincs .., de az egyik fiának a felesége is április negyedikei , hát érdekes ...

Képzeljétek tegnap kaptam egy gobelin keretet , kiváncsi vagyok , h hogyan fogom tudni használni , én nem nagyon szeretem hogy nem tudom rendesen öltögetni így a szemeket , de majd kipróbálom .. a nagynéném amerikában rengeteg szebbnél szebb , nagynál nagyobb gobelineket készített, és neki volt ilyen kerete... , mondjuk praktikus , mert nem tolódik félre a gobelin , ha eleve keretre van kifeszítve , hát meglátjuk ...

Szép napot nektek , jó kertészkedést , jó kézimunkázást , készülődjetek a szép Húsvétra ! :-*...