ghepard Creative Commons License 2014.04.10 0 0 134

Na, akkor ez már hatalamas változás, mint írtam is. Ez látszott az írásaidon is már. Enélkül nem is igen csinálnál valamit. Ha már ennyire gondolsz rá, akkor ez mindenképp jó előjel.

 

Nagyszerű, lehet ott is gyorsabb áramú levegőt találni. Én szoktam néha úgy  (tavalyelőtt próbálkoztam), hogy kinyitottam kb 5-8cm résre az ajtót, madzaggal biztosítottam, hogy ne nyílhasson kijjebb. Most az ablakhoz mentem és elferdítettem pár centit, vízszintesen nyílik. A szemeimet meg pont az így felgyorsuló levegőáramba helyeztem néhány mpre. A kicsi rések irányába igencsak fel tud gyorsulni a levegő. De ezeket csak érdekességként csináltam. 

 

Hát aludni én is szeretek, télen nem ritka a 10-12 órai alvás. De ahogy hosszabbodnak a nappalok, egyre tovább vagyok fent - a kert miatt is...

 

Már csak azzal, hogy az a lány kiiktatta a ktlencsét, hatalmas tehertől mentesítette a szemeit. S így talán egymaga ez a tény is jó irányba indította el a szemei működését. Párnaf, Ök valóban nem tudnak ezzel mit kezdeni (már az orvosok), s gyakorlatiag Ök semmit se tesznek - csak adnak szemcsit, ktlencsét, egyél igyál ezt azt stb. Tehát akkor sem Ök segítenek, mikor felteszed a szemcsit - azt nem az orvos készíti, csak neked adja. És azt is Te hordod, nem Ö. Én még nem találkoztam egy emberrel sem, akinek a szemcsi vagy a ktlencse megjavította volna a látását. Inkább a fordítottja igaz. Annyira jó, hogy egy idő után erősebb fog kelleni. Pedig ha javítana valamit, akkor egyre kisebb erejű kellene.....

Előzmény: párnaf (127)