ghepard Creative Commons License 2014.04.09 0 0 123

Szia Tibi,

már elsőre ismerős volt a nicknév, nem is olyan rég még én is irogattam abba a másik topikba, amibe Te is. Tetszett ahogy ott írtad, hogy már nem fogsz több antibogyót szedni arra problémára – nekem egyenesen rémisztő, hogy egyesek mekkora adagokat és meddig képesek szedni, mégpedig úgy, hogy az eredmény nagyon bizonytalan. A test meg csaknem kinyíródik az alatt az idő alatt. Az egyik írta is, hogy nem is akarja leírni, hogy hogy néz ki. Én is a természetes módszerek híve vagyok - de gyógyteák, cseppek, vitamintabletták, meg mindenféle hasonló cucc nélkül. Tehát szemcsepp nélkül is meg lehet oldani a szemszárazságot is. A topiknyitó (Párnaf) meg Tisztalap is már nem akar több szemcseppet használni. Hogy miért, azt írják is. Kb azért, mint ahogy Te sem akarsz már antibogyót arra a problémára, mert....... Ehhez próbáltam tippeket adni és leírtam, hogy nekem hogyan és kb miért sikerült. Nem olyan hosszú ez a topik (valamivel több mint 100 hsz), ha átfutod, akkor kb tudni fogod, hogy hogyan lehetne az ellen felvenni a harcot. Egyébként, ha a nicknevedbeli évben születtél, akkor igencsak fiatalka lehetsz és már szárazak a szemeid..... Viselsz ktlencsét, vagy hordasz szemcsit? Vagy netán volt már lézeres szemműtéted? Ha igen valamelyik, akkor közellátó vagy?

 

Egyébként nyugodtan Tegezz, az jobban hangzik és így szokás itt a neten.......

Előzmény: Tibi1986 (122)