párnaf Creative Commons License 2014.04.07 0 0 116

Lecsét gyakorlatilag nem hordok, egy héten max. egyszer felveszem, míg bevásárolok, tehát 1-2 óra.

Ezt a pislogást lencse nélkül szeretném csinálni.

Már tegnap este ill. ma reggel is furcsa dolog történt.

Mostanában, amikor felkelek, pár perc múlva el kezd könnyezni a szemem. Mindkettő, de inkább a jobb.

Régen nem volt ilyen és szerintem egy egészséges szemű embernek se csinálja ezt a szeme, hogy reggel könnyezik.

Tegnap, főleg a délután folyamán többször csináltam ezt a pislogát, este fürdéskor, aztán az ágyban is, lefekvés előtt.

Én úgy szoktam könnyet csalni a szemembe, hogy nem pislogok. És ez este már olyan sokáig tartott, hogy nem volt türelmem kivárni, de szerettem volna pislogni, ezért egy csepp műkönnyet tettem a bal szemembe.

Pislogtam, aztán még olvastam kicsit és megtapogattam a szemem és csodálkozva vettem észre, hogy nem fájt!

Elgondolkoztam, hogy nem a műkönny segített esetleg, de az általában lósz..rt se ér.

A másik dolog reggel volt: nem könnyezett a szemem. Száraznak éreztem, reggel mindig is rosszabb, de most nem volt könnyezés. Én ezt pozitívumnak fogom fel, mert mint ahogy fentebb is említettem, egy ép szemű embernek nem könnyezik reggelente a szeme.

Még olyanokat írtam a másik levélben, hogy összefüggést figyeltem meg a frontok és a szemszárazság között, ez nem tudom miért lehet.

Még majd olvasgatom a másik topicodat is.

Ja igen, elolvastam (80%-ban) a "disszertációdat" :), érdekes dolgok vannak benne, de talán pont a szemről írtál a legkevesebbet.

Mégis, percekre lebontva kb. mennyit és mennyi ideig pislogjak? Körülbelül.

Tiszta lap nagyon el van tűnve:S Pedig kíváncsi lennék a sztorijára.

Na, akkor pislogok ezerrrel!:)

Mondtam a kolléganőmnek, hogy ne ijedjen meg, ha azt látja, hogy pislogok, mint egy őrült!:)