Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.01 0 0 18205

Hat azert ehhez lehetne szavam?

Mivel en ebben elek, s nem latok semmifele diktaturat, akarhanyszor es akarmilyen hangerovel ismetelgetik :))

Gyakorlatilag en 4 rendszert ismerek a boromon.

Ket Magyarorszag, keso Kadari es a mostani, talalj magad megnevezest hozza, a keso Brezsnyavi SZU-t es modern Oroszorszagot, amit ugye ket reszre lehet osztani, Jelcini es Putyini era.

En az eletemet magam valasztottam es egy cseppet se sajnalom. Akar ma is kimehetnek Magyarorszagba, vagy akarhova (ez inkab fantazia). Tudod, semmi se huz. Pedig a liberalis itteni ismeroseim allandoan piszkalgatnak, mi a francnak nem mesz ki innen? Ha mar valaszthatsz...

Mindenem megvan. Fiam kituno kepzest kap az allamtol. Elnyomasnak semmi nyomat nem erzem (ugye diktatura az elnyomo rendszer). Putyint - mint eros elnokot - megbecsulom.

Kitunoen tudom a problemakat, sot az erom mertekeben dolgozom rajtuk. Nem szeretem az allando kritikat. Szvsz konstruktivan dolgozni kell, s foleg a bajokat javitani. Amit nektek is kivanom, mert ahogy elnezem, vicc nelkul, Magyarorszag per pillanat nagyon nem viragzo helyzetben van :((

Előzmény: Törölt nick (18200)