Törölt nick Creative Commons License 2014.04.01 0 0 187

Sajnos kedvenc kutyám elhúnyt.Leánya is már 12 éves,nagyon-nagyon súlyos emlőtumora van,hónapok óta (több mint 1 éve)sebes,vérzik és a tumor tovább nő,már a mellette lévő emlő is .Régóta készülünk,hogy elhagy bennünket,de az állatorvos teljes elképedésére ő erre nem készül.Jó kedvű(viszonylag)jó étvágya van ,szép fényes szőrű,minden nap megtesszük sétánkat.Igaz,hogy már csak mellettem ballag.(a két vénség)Az állatorvos szerint,ha megműtettem volna nagyon rég nem élne.Igazat is asok,mert évekkel ezelőtt a kutyám műtét után újra kinőtt a tumor,de más testrészén és nagyon hamar el kellett altatni.Neki is van egy lánya,5 éves és szűz.Szerettem volna az utódlást házon belül megoldani,ezért kölcsön kértem egy kant,egyelőre,hogy megismerkedjenek.Az a furcsa eset történt,hogy a fiatal kan és a súlyos beteg szuka összeszűrték a levet és naponta szűrögetik.Tiltakozom is ellene de a kutyák szabadságban élnek az udvaron,sokat nem tehetek,de az "örömöt" sem akarom elvenni tőle.Persze a fiatal szuka csak játszópajtás.Ki ismer hasonlót?A feleségem attól tart,hogy babák lesznek,de én nem hiszem.