Mexico City Creative Commons License 2014.03.29 0 0 47

Közvetlenül nincs sok közöm az informatikához.

Tschsoft válaszára reagáltam, aki szerint egy bt, vagy magánvállalkozó komolytalan. De nem így van.

Elhiszem, hogy a "kis" programozói tudás a felső 10%-ba repítene engem, stb., csak ez engem nem érdekel, nem érint, mert közgazdász vagyok.

Úgy jön a munkámhoz az informatika, azon belül is az ügyviteli, vagy a számlázó programok, hogy engem kérnek fel cégek, hogy ajánljak nekik programot. Nem üzletkötőként, csak mellékes ingyenes szolgáltatásként.

Ennélfogva ismerem ezt a piacot. Amit leírtam a hozzászólásom második felében azzal annak a problémának akartam hangot adni, hogy zavarba ejtő a választék és ennek ellenére nincs igazából mindenkinek megfelelő szoftver. Szinte mind ugyanúgy működik és ami a nagyobb baj, hogy nem jól.

Ha engem kérdeznek, ezért olyan cégek megkeresését szoktam javasolni, amelyek egyedi fejlesztéseket készítenek.

Annyi résztvevő van már a magyar ügyviteli és számlázóprogram piacon, mint égen a csillag. Látható, hogy már a legnagyobbak is folyamatos akciózásra kényszerülnek, csak hogy fogyjon a termékük. Elhiszem, hogy a Prezi nem korszakalkotó, de mégiscsak siker. A lehetőség ott van más fejlesztők előtt is.

Előzmény: lxt (46)