Spenót Creative Commons License 2014.03.27 0 1 49

Sziasztok!

Évek óta szedtem gyógyszert a magas koleszterinszintemre, mert diétától sem ment lejjebb. Most lehet, hogy vége. Gondoltam, megosztom veletek...

 

Új dokival hozott össze a jó sorom. Természetesen diétáztat, de azt mondta, hogy emellett is sok rostot kell enni, mert a diéta önmagában kevés a koleszterinnel kapcsolatban. Nincs mi kivigye a vérből a koleszterint, ha nem eszik az ember rendesen rostokat.

 

Na, betartottam mindent és abbahagytam a gyógyszert. El is kezdett fölfelé menni a koleszterinszintem. Azt mondta a doki, hogy ez természetes és egy ideig inkább ne törődjek vele. Közben akkupunktúrás kezelést kaptam tőle. Nem igazán hittem ebben, főleg azért nem, mert legutóbb már 6.9-re emelkedett megint a koleszterin a véremben a kezelése mellett is.

Most jött aztán a meglepetés. Kicsit változtatott az akkupunktúrás kezelésen és 1 hét múlva a legutóbbi mérésnél már csak 4.3 volt. Egy mérés nem mérés, egy hét múlva megyek újra vérvételre, de nagyon bíztató a dolog.

Jó lenne, ha nem kellene gyógyszert szednem egész életemben és most van erre némi remény...

Majd még jelentkezem, ha érdekel valakit...