creative69 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 41515

Igen az én kocsim előtörténetével kapcsolatban sokkal nagyobb volt a hozzászólás forgalom, mert nem a kártyám akkuját kerestem....

 

A lezárásnak még van egy ennél sokkal egyszerűbb módja, mégpedig, hogy ha valaki megkérdez valamit akkor nem kezded el a virtuális asztalt verni, hogy én megmondtam én megmondtam... 

 

A nemzetközi autókonszern válaszod bullshit sorry. 

 

1. Ha azt mondom, hogy az általam gyártott autók közül az állítás igaz valamire, de  ha a másikkal csinálod nem lesz baja akkor minek zavarjam össze a többi szerencsétlent...

2. A munkafelvevő és egy Cotech véleménye nem vethető össze ha megsértődsz rajta akkor sem.

 

Az akkutagadó mint szó is azt mutatja nekem, hogy ha te kitalálsz valamit (mondjuk, hogy az ég piros) akkor ezzel kapcsolatban más véleményt akkor se fogadsz el ha megmutatják neked. (mint ahogy ez a kártyáddal megtörtént)

Voltak itt részedről olyan elképesztő ötletek, hogy akkor biztos a nyáklapban van, de az a baj, hogy utána olvasni bárminek lusta vagy :D

A nyák lapot nagy hőmérsékleten sütik össze így abba maximum légzárvány kerülhet akku nem :D

 

Még valami Weboldal szerint csak néhány ember hülye és ahogy a Ti vitátokat is láttam erősen megküzdöttél, hogy abba a kategóriába tartozz.

 

"Hogy nem típus-specifikus az ajánlás a honlapon? Lehet, hogy pont azért, mert univerzálisan érvényes az ajánlás. És azt se felejtsd, hogy amit nekem annó a munkafelvevő ember mondott, az nemhogy típus specifikus "tipp" volt, hanem évjárat, sőt, autó specifikus is, és a tipp alkalmazását követően meg is oldódott tőle a problémám. Figyelj a fogalmazásra: "követően"-t mondtam, nem "miatt"-ott. Lehet, hogy tévedett a fószer (meg a honlap), de az egybeesés figyelemre méltó, már-már ok-okozati összefüggést sugall. :-)" - Ez egyébként a demagógia csúcsa :D Ha megmutatják neked, hogy nincs benne akku, de ahhoz, hogy a biztonsági kommunikáció újra felépüljön be kell helyezni a slotba azt miért nem tudod megérteni? Nem hiszem, hogy kínaiul írtam...

Egy szó mint száz neked hiába mutatnak meg neked tényekkel alátámasztva, te a (ne sértődj meg) "kocsma tudományban hiszel" - tipikus példa, hogy az XY azt mondta, hogy az úgy van úgyhogy az úgy van....

 

Felesleges ezen 10x végigfutni kijelenthetjük, hogy ha valaki itt kérdezz valamit a kártyájáról akkor majd te "megmondod a tutit" :D

 

Előzmény: ŰTH (41509)