ghepard Creative Commons License 2014.03.20 0 0 93

Hát akkor Te olyan életkedvű, vidám kis csajocska lehetsz. Ez is segíthet hétköznapjaidban. Nem vagy a mozgás ellensége úgy néz ki, ez mindenképp jó dolog szerintem. Igen, jók azok a kis apró dolgok. Ezekre szinte mindig odafigyelhet az ember - és ez nagyon fontos, mert idővel olyan automatikus lehet, hogy észre se veszed, olyan lesz mint a puszta légzés.....

 

Az mindenképp jó dolog, ha egyszerre több dologra is kell figyelni az agynak. Így újabb és újabb neuronösszeköttetések alakulnak ki, amik segítik majd hatásosabbá tenni azokat a dolgokat, amikkel megdolgoztatod. Ez meg egy kis elterelés is a hétköznapok megszokott egyhangúságából. S ha látod majd a kis fejlődést is, az nagyon fel tudja dobni az önbizalmadat. Tehát bízni fogsz a képességeidben - és egyre több dolgot meg fogsz tudni oldani mindenféle segítség és cucc nélkül is.

 

Nagyszerű, szemüveg nem is kell,  az csak olyan szokás lehet, amit az emberek túlnyomó többsége lustaságból hord..... Nélküle is el fogsz boldogulni, ha akarni fogod  - fejlődni fogsz, mindennap icicpicit - s egy nap észre is fogod venni. Annak örülni fogsz és innentől még jobbra és hatásosabbra fogsz törekedni.......... A kezdet mindig nehéz, ha valami másba kezd bele az ember. ěn még emlékszem, milyen nehéz volt, mikor letettem a szemcsit. A gerelynél meg a kezdetekkor pár hétig alig tudtam kinyitni az ajtót a dobálások után, annyira szétszóródtak az izmaim, meg az izületeim. Ma azok az adagok meg se kottyannak, még csak el sem fáradok a 2 órai hajigálás közben.....

Előzmény: tiszta (?) lap (90)