Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 1000

Nagyon szivesen. :)Thaiföldért nagyon irigyellek, pláne most hogy itt vannak a kora tavaszi esős napok nálunk. Házat Hawaii-n is drága lenne bérelni, inkább apartmanra gondoltam bár létezik itt-ott bungalow rental, magán alapon. Ez többnyire olyan szituáció hogy egy nagyobb telken van egy fő ház ahol a tulaj él és egy kisebb amit kiadnak. A nyaralóházak többsége luxus kategória - sok embernek esetenként még ez is megéri, hiszen megoszlik a költség, de egy családnak már húzós lenne. Az apartmanok végül is önellátós jól felszerelet szálloda szobák. A legutóbbiban ahol voltunk még volt mosó és száritógép is. Az egyszobásak 4 személyre szólnak, vagyis két ember tud aludni a hálóban és kettő a kihúzható kanapén a nappaliban. Elképzelhető hogy némely bachelor (garzon) condo-hoz ha van hely tudnak biztositani fekhelyet gyereknek.

 

A resortok nagyon szépek - én nem szórom a pénzt ha szállásról van szó, de eddig még mindig nagyon meg voltam elégedve, külcsin, tisztaság, nyugalom és kényelem szempontjából. Ár viszonylatban nem költök többet mint amit itt Kanadában elköltenék egy motelben. A szobák fel vannak szerelve hordozható nyugágyakkal, strand törölközővel, legtöbb esetben boogie board-okkal és snorkel felszereléssel is. 

 

 

Előzmény: gambiamo (998)