ghepard Creative Commons License 2014.03.18 0 0 87

Hát az úgy van, hogy mi Neked a fontosabb. Ha valami más, akkor azt preferálod, ha meg ilyen apróságokban szeretnél javulni, akkor ennek kell prioritást élveznie. Nekem például az utóbbi 11 évben a testem és lelkem állapota a legfontosabb. Elszórakozok azzal, hogy jobbá tegyem  - a többi dolog csak úgy a háttérben jelentkezik és már nem érdekel annyira a sok felesleges dolog. Mindent megcsinálok, amit eddig, de legbelül másképp élem meg - fontos, hogy jól érezzem magam és a testem is jól működjön......

 

Én még ügyelni kezdtem a gravitáció hatására is. Ez igencsak megnehezíti a szemek működését is. A gravitáció lefelé hat és így a szemekre is lefelé hat, ami azt jelenti, hogy mikor normálisan állunk, vagy ülünk - akkor mindig egy kicsit torzít a szem alakján. Két ideális helyzet van a szemekre nézve. Pont lefelé (ez kedvez a közellátásnak) és pont felfelé, ez meg a távollátásnak. Tehát sokat csináltam azt is, hogy lehajoltam (ez a kertben gyakori, a gerelynél is), sokat álltam kézen is 2009-ben. Majdnem minden tizedik fánál kézre álltam egy kis ideig. Még ma is megcsinálom ezt minden reggel, kb 2-szer olyan 30-40 mp kézenállás. Sokszor a hídról lógtam le lábakon megakasztva, ha leestem volna, akkor vízbe pottyanok - de nem estem le...... Ez is sokat segíthetett, hogy olyan gyorsan elég tűrhetően láttam ismét közelre. Sokszor úgy hallgattam a zenét (TV nézés közben), hogy a fejem lógott lefelé az ágy melett hoszú perceken át...... Az se mindegy hogyan és melyik feleden alszol többet.

Előzmény: tiszta (?) lap (83)