Törölt nick Creative Commons License 2014.03.18 0 0 997

Irtam egy jó hosszút és természetesen elnyelte az index motor. Ez lehet  a világ  legelavultabb rendszere, arrgghhh! :)

 

Szóval, hosszú távra sztem condo rental éri meg. Vannak szálloda package deal-ek de többnyire rövidebb időre  - a szobák napi ára pedig elég drága. HI-n a szállodák nem all inclusive-ek igy a kaja pluszban lenne. Én mindig a vrbo.com-on keresztül foglalok condot, többnyire 8-12 hónappal előre. Nagyon sok a törzsvendék aki évről évre jó előre lefoglal szobát. A resortoknál van barbecue lehetőség és a szobához jár felszerelt konyha. Önellátás olcsóbb mint az étterem. Miután ide sok mindent messziről szállitanak, és persze a túristáknak van pénze, azért az étterem drágább mint pl. a kontinentális USA-ban. Gyorséttermek, kis kifőzdék itt is vannak - ezek persze ugyanolyan olcsók mint bárhol máshol.

 

Én a cheapflights.com-ot nézem meg ha olcsó repülőjegyet keresek. Nálunk a WestJet kinál jó áron jegyeket de ez csak Kanadára érvényes.

 

Érdemes egy jó útikönyvbe befektetni. Én ezt a sorozatot vettem meg, ami az alábbi linken van. Itt van némi tájékoztató is, érdemes végig böngészni.

 

http://www.hawaiirevealed.com/about

Előzmény: gambiamo (996)