kisséideges Creative Commons License 2014.03.17 0 0 51

Hello mindenkinek!

Kissé meghasonlottam a minap bent a nyugdíjasoknál.

A lényeg, hogy az ügyintéző szerint nem vagyok jogosult semmilyen alapon valamiféle ellátásra, még csak komplexre beadni se. Reményeim szerint csak kifogtam egy "jó" munkás embert vagy igazat szólt?!

Leírom itt a helyzetet (esetleg valaki ellát pár tanáccsal)

Olyan genetikai betegségem van, ami meg van anyámnak is (tőle örököltem) és őt ezzel 84%-ra rokkantosították. Na mármost, én 29 éves fejjel próbálom magamat is erre az útra terelni.26 éves korom óta csak gyűlnek az orvosi papírok (kezelő lapok, ambuláns lapok, zárójelentések, MR, CT...stb) Folyamatosan járok mozgásszervi rehabra (vízitorna, fizikó, TENS...stb) Több orvoshoz is járok beteggondozás címszóval (neurológus, rehabos, foglalkozásügyi, genetikus...stb) A betegséget magyarországi genetikai vizsgálatokkal nem tudják kimutatni, csak egy részét tudják vizsgálni reagens hiányában. Voltam már kétszer is komplexen, de emiatt nem ütöttem meg a mércét. Jelenleg egyetemi hallgató vagyok jó rég óta (sajna a betegség miatt) Dióhéjban ennyi! Ha valami hiányzik a leírtakból, privátban társaloghatunk róla!

Remélem itt jó emberek vannak és nem visznek be a jogi susnyásba! :D

Köszönöm előre is!

"ha lehet, magyarul és érthetően" jeligére