Raidx Creative Commons License 2014.03.16 0 0 30010

Sajnos csak addig van 2 tizedes jegy  még 20 voltot el nem éri. Utána 200 voltnál már nem jön elő a század rész csak tized pontosság van. A cellák negatív pontjához csak szétbontás után férek hozzá akkor lenne egzakt a mérés. Szerintem a cellánkénti machináció is igényli a cellánkénti +- pontokhoz való hozzáférést. egyébként soros marad a rendszer mivel a közös negatív és a cellák pozitívja az adott cellaszámig soros kötést mutat.

 

Az első cella amúgy 3,49;  V. Ennek jobban neki kell készülni mert csak energiatakarékos izzó (fénycső) és led izzó van a lakásba.

Amit Béla belinkelt bekötési rajzot az megegyezik azzal amit én felraktam csak beszínezte a + és - pontokat. Nem biztos, hogy az a tényleges. A BMS geometriai mértei 90*95*15 mm és egybefüggő 16 érintkezős egysoros a pozitív pontok csatlakozója. Valamint egy keményebb zsugor valamibe van benne. Továbbá a pakkból védőcsőbe húzva egy vastagabb vezeték megy az egyik sarokpontra (eddig úgy gondoltam, hogy több vékony összefogva de jobban megvizsgálva egy vastagabb).

 

Amíg 2 tizedes van: 3,49; 7 (3,51); 10,52 (3,52); 14,05 (3,53); 17,56 (3,51) és itt méréshatárt kell váltani ahol már csak egy tizedes van. Az első cella (vagy utolsó) lóg ki a sorból legjobban. A napokba mennem kell még pár helyre, utána rászánom magam és megbontom annyira a pakkot, hogy egzakt cellánkénti mérést tudjak végezni, meg megpróbálom kisütéssel egy szintre hozni a cellákat és úgy feltölteni, hátha.

Előzmény: bartalus (30006)