éjszakás tartalék Creative Commons License 2014.03.15 0 0 9259

Mivel nincs tisztázva a törvény, lehet általad is értelmezni, meg úgy is, ahogy én leírtam.

 

De mi a kifogás az ellen a sofőrök részéről, ha valaki lefotóz egy közforgalomban szereplő járművet? Sosem értettem... A fejlett országokban (pl. Svájc, Németország stb.) a nem csak a jármű utastere, de a sofőr is be van kamerázva. Nem csak az ő védelmében, de a munkájának az ellenőrzése érdekében is.

 

A jó érzésű fotós pedig tudja, mik az íratlan szabályai a buszfotózásnak. De vannak olyanok is sajnos, akik az általad említett kategóriába tartoznak, őket én is elítélem. A kettőt pedig nem kell, és nem is szabad összemosni. Érdekes módon, akinek volt kifogása a fotózás ellen, mindig meg tudtam vele beszélni a dolgot. De aki tahó paraszt módjára, káromkodva illetve a különféle nemzetközi kézjelzéseket használva, vagy a kormányt az illetőre ráhúzva fejezi ki nemtetszését, azzal elég nehéz szót érteni... És az esetek nagy részében ők valami olyat is csinálnak, amiről nem szeretnék, hogy más tudjon. Meg ezek a sodőrök általában olyan felfogással rendelkeznek, hogy biztos őt akarom lefotózni, bemocskolni, kirúgatni és egy életre ellehetetleníteni.

Előzmény: Törölt nick (9258)