Degeczi Creative Commons License 2014.03.13 0 0 2291

Az eladó, akitől kérdeztem, semmit nem tudott róla (még annyit sem, volt-e már vagy elfogyott).

Este viszont úgyis mennem kellett visszavinni rossz méretű biciklisnadrágot, és addigra már volt pumpa!

Ha nem is hegyekben, de pár darab. Tényleg az lenne a korrekt, ha ilyenkor kitennének egy táblát: később érkezik.

Azért csodálkoztam reggel, mert egyébként 2e-ért nem rossz vétel - de nem is olyan kiemelkedő, h tömegével vásárolná föl gyorsan vki.

 

Apropó ruhacsere: ez teljesen elcseszett módszer szerint ment!

Szokott módon a zsilipnél egy kifelé haladót vártam meg, h a pénztáraknál ne kelljen bizonygatni: kintről hoztam a visszárút - de most azt mondta a kasszás, menjek be nyugodtan a normál bejáraton, vegyek egy másikat is, úgy vigyem oda neki mindkettőt (korábban ilyenkor ottmaradt a hibás/rossz méretű példány a pénztárnál).

 

Így viszont semmi nem védi meg őket attól, h egy kedves vevő "egyet fizet, kettőt kap" akciót gyártson magának azzal, h csak a korábban megvett cucc blokkjával megy vissza...

Látszik, h német tulajdonú bolt: ott ilyesmi nyilván föl sem merül (bár valszeg nálunk sem lehet nagy a leltárhiányuk, ha ezt engedik)

Előzmény: újmóni (2288)