benssz Creative Commons License 2014.03.13 0 0 1737

na! nem rég értem haza :) hát nem semmi fájdalmakon vagyok túl,de biztos megérte :D 

a műtét jól sikerült,viszont ez az epidurális érzéstelenítés nagyon nem jött át... 1kor toltak ki a műtőből fél8kor ülhettem fel és körülbelül fél11kor tudtam pisilni a kacsába.Az első éjszaka borzasztó volt,nem is a fájdalom miatt,csak nekem nem fekszik ez a hátonalvás,de persze fájt is.Másnap reggel leszedték a kötést meg kiszedték a csövet.Na itt felvoltam készülve életem legnagyobb fájdalmára,de amikor kiszedte az ápoló akkor megkérdeztem,hogy kint van-e már :D abszolút nem fájt,de ez valószínű,hogy emberfüggő! Ezek után jött a gyógytornász.Kis torna,térdmozgatógép és irány sétálni picit a szobába.Na ez volt nagyon rossz,de csak először.Utána egyre jobb.Főleg,hogy végre wcbe pisilhettem :D A nap további része fájdalmakkal és fájdalomcsillapítókkal gazdagot telt.Éjszakára megint fájdalomcsillapító és altató.Jól aludtam.Aztán reggel megint kis torna,térdmozgató,vizit, számla kifizetése és irány haza.Most pedig már itthonról írok ! 

Előzmény: gurabli (1736)