ghepard Creative Commons License 2014.03.13 0 0 155

Hát az megesik, ezért a küldés előtt mindig mentsd el valahova (elég a CTRL A, majd CTRL C, így tárolja a hsz-t és CTRL V -vel újból bekopcsizhatod...

 

Ezek olyan apró gyors mozgások  a kezekkel, lábakkal, meg minden testrésszel amit be tudsz mozgatni. Néhány cm kilengések csak, majd csak néhány mm, majd legvégül még annyi se. Semmit se látni. Példul eljutottam egész odáig, hogy belülről úgy meg tudom rezegtetni a dobhártyámat, hogy egy másik ember is meghallja, ha közel teszi a fülemhez az övét - én meg se mozdulok és hangot se adok ki - belülről jön. Eleinte nem sok fog menni és nem is valami gyorsan. Egész arzenált kitaláltam és próbálgatok. Ezekkel egész nagy gyorsulások és lassulások érhetők el - amik kis erővel megmozgatnak szinte mindent a testben. Így nem vész el az energiád, de felmelegszel. Nagyobb lesz az anyagcsere, nagy lesz a súrlódás a különböző anyagok határán, emiatt lesz meleg. Ebből kifolyólag nő az elektromos potenciál is, ami sokkal jobb áramlást biztosít az erekben, belekben s mindenhol. Így a lerakódások (erekben, belekben meg máshol) ellazulnak, feltöredeznek egy idő után és elszállítódnak onnan. Persze ezt én kb így gondolom, de tapasztalataim alapján ez nem lehet messze az igazságtól. Ilyen kis mozgás a saját hang is - ezekkel próbálkoztam először, de 100Hz alatt nem tud az ember kiadni hangot.

 

Hát az valóban jó érzés, mikor látja az ember, hogy ezt vagy ezt el tudja érni. Én valamivel fiatalabb voltam (27 éves) mint Te most, mikor elegem lett a sok gyógyszerből és az orvosokból is.  A kezdet nehéz volt, de fokozatosan sok minden jobb lett gyógyszerek nélkül és egyre több dolgot tudtam megoldani sajátjezűleg. És ezekkel a gyors mozgásokkal olyan dolgokat is ki tudok védeni vagy feljavítani, amiről azt hittem, hogy az nem fog menni. Ezt a gerellyel is be fogom bizonyítani, elsősorban magamnak.... 

Előzmény: Füge Frenky 007 (154)