fvcc Creative Commons License 2014.03.11 0 0 12496

Ha hosszabb szöveget írsz, az elküldés elött másold a szöveget (az eredeti el szokott tünni)

A CAD-CAM nálam máson bukott el (3x - próba  fogak). 2x az automatikus tervezésen, egyéni korrekció nélkül (nem bírom elviselni a tagolt fogfeszínt: semmi domb, csak szinte lapos*, minimális hajlással, és aprócska rágófelszín - ez régóta így van nálam. Kb. ilyen fogakkal születtem.  Azt mondják, hogy minden százezredik ember ilyen. Ráadásul nyitott harapású is vagyok ). Harmadszor jól bemérték az állcsont-pozíciókat, de érintkezés csak a külső széleken/éleken volt.

A "szinte lapos" nem "sík"-ot jelent, hanem apró homorú / domború - egybe ülő - felületet. Persze nálam az is pont fordítva van: a felsők enyhén domború aljúak, az alsók enyhén homorúak. (Még mielőtt teljesen hülyének érezném magamat, most megy a tv-ben valami fogpaszta reklám, animált fogakkal. Nos, azok szinte úgy néznek ki, mint ami nekem kell(ene). 

Holnap megint okosabb leszek - nyerspróba. Ha csőd-közeli helyzetbe kerülök, biztosan jelentkezek.

Előzmény: Pipicz Sándor (12494)