Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.03.11 0 0 12434

Olvasom, olvasom :)), megmondtam ezt is meg 5000 korul. Sot, mar epitik is, de errol senkinek, tszszsz...

Latom, itt nagyon sok niknek nagyon akarodzik Oroszorszagbol egy gyenge (elmeju) torpeoriast eszkabalni. Hat mar eleg reg (tobb mint 10 eve) nem az.

 

Nezem az utobbi hetek hiszterikus szankcio hadjaratat. Es elgondolkodtam. Ennek az lesz a vege - de komojan. Hogy egyes, erosen bepiszkolodott az ukran dologba orszagnak Oroszorszag fog szankciokat alkalmazni. Sot elkepzelem, hogy nagy dobra se veri...

Globalizacio ide es oda. Tenyleg mar annyira osszefonodott munden - hogy ez a ijesztgetesi cirkusz - csak a medianak megy. Politikai szajkarate.

 

Ami a hejzetet illeti. Szvsz kezd kialakulni a kep. Mi lesz a vege - a nyugat kocsogsegetol fugg. De ugy latszik - eleg gyorsan erzik mar - mit csinaltak, s hogy a celon picit tullottek.

 

Ami az oroszorszagi eletet illeti. Koszi szepen, megvagyunk.

Sot. Tudjatok, az utobbi idoben Europabol - nalunk mar Gejropa lett. Na miert is? Uborkagorbulet - mondjatok?

 

Emlekszem - hogy Europa nagyon oda van a fogyatekos kissebsegekert. De az Eu-t teljesen hidegen hagy, hogy ezek az emberek 4 evig keszulodtek az Olimpiajukra! De az Eu-nak most ez nem fontos. Ha nagyon kell - le lehet intezni mindent, es kopni a paraolimpiara es olimpikonokra. Amikor ojan fontos dolgok vannak napirenden - mint ez az Ukrajnai kavaras. Amejik - persze veletlenul esett egybe az olimpiakkal.

Hogy egjen a boruk az arcukon, ennyire aljas politika bandat... ((:

Előzmény: Antisystem (12424)