ghepard Creative Commons License 2014.03.10 0 0 144

Köszi.Mondjuk ezen a héten is sokat elértem, ugyanis még tovább ment a gerely. A jobb kézzel már csak 20cm-rel vagyok elmaradva a tavalyi legjobbamtól (de már ez is kb 70cm-es javulást jelent a tavalyihoz képest a táblázatok szerint). A bal kéz viszont többet tudott, mint tavaly, igaz hogy csak 10cm-rel, de ez már kb 80cm-es javulás. Ezt meg nem nagyon lehet elérni magas vérnyomással, hisz akkora a terhelés a dobásoknál, hogy magas vérnyomásnál nagy gond volna. Tehát a bal kézzel már el is értem, hogy 3 egymásutáni évben nőtt a teljesítményem. Ebben a korban (62 leszek) ez nem is olyan rossz. Nem is olyan rossz ez azért sem, mert a táblázatok szerint ez nem sikerült még senkinek - rengeteg táblázatot átnéztem. A világ legjobbjainak átlagban 10 évente kb 12 méterrel csökken a teljesítményük - tehát évente kb 100-120cm.

Ez nekem remek bizonyíték, hogy az amit csinálok - az egy jó dolog az egészség szempontjából. Több nehezebb fajsúlyú bajból is ki tudtam keszmeregni ezzel a technikával - tehát a gyors finom, kicsi rezgésekkel...... 

Hát tuti és végleges megoldás az nincs - az egészségért minden nap derekasan meg kell küzdeni....... Én igyekszem azt elérni, hogy ez a legkevesebb energiámba kerüljön.......

Előzmény: ForrestDumb (139)