F27szerviz Creative Commons License 2014.03.07 0 0 32362

Ezt most altalanositva mondom....

szerintem az hogy valaki ilyen autot vesz nemjelenti azt hogy nem akar vagyis ez hulyeseg mert ugye senkisem akar,de ha kell nemfizetne meg a javitasat.

inkabb ugy mondom ket fele ember van.

van a birka aki mindent elhisz es egy csavar meghuzasahoz szerelo kell,illetve van az az ember aki ugyes es maga meghuzza azt a csavar,csak akkor megy szervizbe ha szervizes problema van.

 

hogy ala tamaszam amit mondok,ma delelot bementem egy BMW szervizbe ahol alitolag olcson dolgoznak nevet nem mondok...

bevittem autot es felvazoltam a problemat.

ment a szerelo a kocsival,es elkezte sorolni mit kell kicserelni a kocsin.

a vegoszeg 750ezer ft volt kb ra mert monta lehetne tobb is.

ebbe kivolt mar cserelve az ules huzat is :)

majd a jozan eszemre halgatva elszalattam egy szerelo baratomhoz megkertem emelje fel az autot had szedjem le rola a reszecske szurot.

leszedtem kimostam nem kis menyisegu olajos dzsuva jott ki belole.

addig tisztitottam a,ig tiszta visz nem fojt att rajta.

visszatettem a kocsira kitoroltem a hibakodokat es a kocsi ugy megy mint akit hatbavertek,de lehet jobban megy mint mikor megvettem.

most velteszem a kerdest mi kerult volna 750ezerbe hogy igy menjen a kocsi mint most?

ha birka lennek kifizettem volna.

ha valamit cserelni kell az auton hogy jolegyen akkor azt megertem es nem is sporolok rajta nem a legolcsobbat fogom megvenni ra.

szoval szervizbe 750ezer lett volna ,igy viszont 2500ft kerult az egesz muvelet :)

Előzmény: G.Gambino (32360)