pom-pom77 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 1726

Drain csövet nem kaptam egyszer se.Bezárt a doki a műtét után ,és leszívás se volt.Onnantól kezdve csak kontroll .Nekem már a 1,5 cm  varratokat is nagyítóval kell nézni.Nem is értem,hogy a többi doki miért tesz be csövet.Ma újabb csúcsot döntöttem. 22 perc 04 mp alatt futottam 4,2 km-t ami  már majdnem 5 perc/km.Pedig 174 magas vagyok 78 kg és lúdtalpas.  Recept....  több mint 100 gyógytorna ahol a gatyámról is csurog a víz.És még valami.... jól kell  tudni dokit választani!!!És aki kételkedik az jöjjön el Csepelre  és futhatunk együtt. A kis fahídtól( +80)  a kompig és vissza.2 hetente döntöm a csúcsokat.Az utolsó 2 hete volt 23.06.több mint 1 percet javítottam .És hetente  csak egyszer futok.Sose voltam élsportoló.20 éve csak tenisz,semmi futás.Most a műtétek hatására életmódot váltottam.Lehet,hogy az is benne van,hogy a híres doki ,számomra elhíresült  mondata " mehet állami kórházba,OTT !!! majd megcsinálják magának" még mindig ide cseng a fülembe,késztetett arra,hogy  igazoljam  Őt milyen igaza lett.