titkom Creative Commons License 2014.02.28 0 0 4195

...nem áll távol tőlem sem :-(

...nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de két kicsivel "idősebb" lányt nevelünk (10 és 8 évesek voltak a tragédia idején, talán a rá következő hétvégén jártunk arra, s vittünk virágot), de bizony szinte forrt a vérem a keserű dühtől a helyszínen :-(((

...máig nem vagyok képes lenyugtatni ezt az érést itt belül, mikor be-be nézek ide,,,

...nem tudom magam beleképzelni olyan helyzetbe (jobb is), hogy mit csináltam volna, mert a méreg blokkolja a belső fékeimet: nem hogy csendesebb, hanem épp erősebb indulatok jönnek elő bennem, pedig szelíd alkat vagyok... ahogy meggondolatlan/felelőtlen volt a gázolása után Tobin, s ahogy "viselkedett" a 14 év alatt, én nem tudom elképzelni, hogy most őszinte lenne... akiben olyan mély nemtörődömség/érzéketlenség/szerintem "lenézés" is van, hogy akármi okból is okozott egy ilyen súlyos tragédiát, ÉS nem volt képes egy minimális gesztusra sem, nem hogy egy ilyen levelet megírni, abban az emberben most se lehet nagyon más, mint akkor... annak fényében, hogy "balesetként" élte meg az "esetet", csak még erősebben érzem a sunyi tahóságát... szerintem triviálisan nem egyszerű "baleset" volt, de ha valóban úgy érezte, mert "jól" vezetett, "csak" a kocsi hibásodott meg, annál inkább együttérzést kellett volna kimutatni, még ha nem is személyes jelenlétével, hanem legalább csak egy alázatot/együttérzést kifejező pár sort, valami szerény virágot, bármit küldenie kellett volna: EMBERSÉGBŐL!!! ..vagy mert "keresztény" ember, s "A hívő ember tudja, hogy ha nem is viszi át mindig az erkölcsi lécet, a bűnvallomás után bűnbocsánatot kaphat.", más "dolga" nincs is???

 

...500eFt... 14 évvel ezelőtt egy ilyen pozícióban dolgozó banki felső vezetőnek ez nem volt "összeg" :-((

...az elengedéséhez, s a vontatott bírósági folyamathoz csak egy "apróság": ha nem tudja valaki, csak keresse vissza, hogy ki volt a magyar ügyvédje/tanácsadója...

 

...bocsánatot kérek mindenkitől e hosszú írásért, de nagyon kikívánkozott belőlem...

Előzmény: nettomazsola (4188)