Axióma Creative Commons License 2014.02.27 0 0 1676

Ezzel semmi gond, ez a velemenyed, es megalapozottnak is tartom. De nem allitasz olyat, hogy nem lehet 3x ido alatt sem fullra hajlitani - ami szerintem alkalmas lehet masok megvezetesere, mert fontos szempontnak latszik, ha mar szembeallitasra van hasznalva.

Egyebkent nem tudom, ki mit ert azonnali hajlitas alatt, azon kivul hogy nem volt rogzitoben, en sem eroltettem reggeltol estig. Mar eleg regen volt, de a torna is inkabb volt izomerosites, legelso idokben nyujtott labbal. Csak - a hatarok keresese nelkul - amig magatol hajlott, addig hajolhatott is (termeszetesen terheles nelkul, a ket manko az kellett). Elo kene keresni, anno csinalt a parom fotokat, hogy hogyan haladt (haton fekve, letalpalva, meddig lehet a bokat kozeliteni).

Ettol fuggetlenul me'g mindig nem allitom, hiszen honnan is tudhatnam, hogy jobb a hajlitos. En nem is tudtam a rogzitorol, plusz meggargyultam volna az tuti foleg ha ejjel is hordani kell, es nem lattam hatranyat a hianyanak. Mindossze errol van szo, meg a 9 honap mint szinte kikerulhetetlen kovetkezmeny cafolatarol.

Előzmény: L0riana (1675)