pom-pom77 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 1669

B.Gy. nagy szaktekintélynek örvend most is,de már közel a 70-hez .Túl van a csúcson.A sebésznek a keze,szeme nagyon meghatározó tényező.Írtam már,hogy nagyon sok sorstárssal találkoztam,beszéltem.Olyanokkal is akiket Tatán műtöttek. Mivel sok közülük a Sportba járnak gyógytornára.Indirekt módon a megerősítettek abban,hogy a szerintem a legjobb döntést hoztam,amikor T.A-ra( 42 éves) bíztam a lábam.Nem vagyok jobb gyurmából mint akárki közülünk.Mégis azt kell mondjam,hogy 20- 30 évesek" szintén zenész versenyzők" közül sokan panaszkodnak  akiket nem az én sebészem műtött  (Nyáron  leszek 57 éves.Azt a akadályfutás,zsámolyon  stb. csinálom mint a 20-éves kézilabdások)  .És nem hiszem ők rosszabb genetikával rendelkeznének nálam.Csupán arról van szó,hogy nem jó sebész kezei közé kerültek.Még valami.Vicces hallani azt,hogy a magánklinikán nem hagy ott az ember több pénz mint az állami kórházban.Én a 2 műtétért nem fizettem ki annyi borravalót (nem volt kötelező,és nem is várta el a dokim)mint Pl. Tatán egy műtétért.Nem is beszélve arról,hogy( legalább 3) műtétet követő kontrollra még elkérnek  alkalmanként 10.000 Ft-t minimum.Én is majdnem magánklinikára mentem,és ott még az injekciót is vinni kellett volna.Nem fért bele 40.000 Ft-s ágyba.