párnaf Creative Commons License 2014.02.25 0 0 31

Sok utánaolvasás és személyes tapasztalatom is arra engedett következtetni, hogy mint te is írod, a műkönny nem megoldás.

Másik fórumon is írta szemészeten dolgozó egyén, hogy volt ugyan, akinek megjavult, de a többség azóta is műkönnyezik.

Leírtam már itt, azt hiszem, de leírom még egyszer, hogy kipróbáltam négyféle cseppet. 5 percig jó, aztán rosszabb, mint cseppentés előtt!!!

Arra szeretnék rájönni, hogy hogyan lehetne "rávenni" a szememet a könnytermelésre.

Írtam a durva hasonlatot is: ha hullik a hajad, hiába kened mindenféle csodaszerrel, amíg belül, a szervezetben nincs minden rendben, addig úgyis hullani fog a haj.

Szerintem nekem elfáradt a szemem a 21 év kontaktlencsébe, a sok éjszakázásba.

Az viszont meglep, hogy olyanoknak is van szemszárazságuk, akik sose voltak lencsések.

Igen, az ablak bal oldalon van, de a bal szemem nagyobb is, mint a jobb.

Tavaly áprilisban költöztünk ebbe az irodába, a bajok augusztusban kezdődtek, de lehet nincs összefüggés és mindenképpen ide jutottam volna.

Azt hittem, hogy ha sokat pihentetem (nuku lencse), akkor majd javul, de nem történt semmi, sőt rosszabb.

Nekem nem "homokos" a szemem, nem ég, nem piros (de nem is szép fehér), "csak" nem bírja a lencsét és ha megérintem a szemhéjam, fáj.

Vannak jobb és rosszabb napok.

Írok még, de ezt most elküldöm.

Előzmény: ghepard (22)