Antisystem Creative Commons License 2014.02.20 0 0 1144

Jajj, de röhögtem, amikor anno az előzőleg épp teljes önérzettel tikmonyokat dobáló Elődke panaszkodott, hogy egy ilyen forradalmi akciónyugdíjas rávágott a botjával... nem tűnt fel szegények, hogy tökéletesen egy szinten vannak:)))

Nem, minden tévhittel szemben ez nem forradalom és szabadságharc. Az 1848-49 volt. Ez meg a kabaré...

 

És tudod mi a legszánalmasabb szerintem? Az, amikor valami teljes szereptévesztésből maga az állam ad jelentőséget és méretes piedesztált a Budaházy meg Toroczkai-félék alá, amikor szakasznyi géppisztolyos kommandóssal kísérteti a tárgyalóterembe, mint terroristát, és veszélyes államellenes felforgatót... és az ember nem tudja, hogy sírjon vagy röhögjön ekkora öntökönszúró ostobaság, és az adófizetők pénzének ekkora pocsékolása láttán. Na, ez az akkori állam által biztosított terrorista-vád, meg szakasznyi géppisztolyos maszkos díszkiséret csinált hősi forradalmat a teljesen szimpla utcai garázdaságból, pont ahogy a hasonló vádak csináltak "hős szabadságharcost" a jármű önkényes elvételét elkövető "tankos bácsiból"...

Szóval nekem úgy tűnik, hogy a radikáljobb hatalmas hálával tartozik Gyurcsányéknak, nélkülük sehol se volnának, alájuk a piedesztált pont a system hordta...

 

ÜdV

 

 

 

Előzmény: 5496 (1114)