Stradivar Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1870

Kérlek segítsetek. A helyzetem a következő. Lányom 17 éves,2005 ben elváltam az apjától.Nem tartjuk a szálat ,zűrös életet élt,pl börtönt viselt,ügyvédileg lemondtam a gyerektartásról,semmi,semmi ne  kössön hozzá.Csak hagyjuk egymást.

A lényeg.van egy kis kunhyója,se péntze,se állása.Nem tudom ,hogy de családtagjai állítják hiteleket vesz fel,apró nyomorúlt falu talán uzsora ,passz.Tényleg nem tudom,de testvére szerint írásos formában mutatta ,h tartozásai vannak.Nem fizeti a kötelező 6600 ft ot sem,nav/tb járulék.Szervezetileg le van pukkanva,alkoholista,tüdő beteg.Eléggé elkeseredtem,mivel a lányom az egyetlen "örököse".Hívtam az ügyvédünket,azt mondta lemondhat a lányom az örökségről,a halmozott hitelről,de gyámügyi engedély kell.Érdeklődés szintjén elmentem a gyámügyhöz.Na ők maximálisan elutasítóak.Nem lehet lemondania 17 éves gyereknek örökségről.Hiába mondjátok/írjátok ,h ne aggódjak,aggódom,1 éve halt meg a nagybáttyám,örököse anyum volt és bizony a temetés költségein felül voltak még kiadásai ,báttyám adósságai miatt.Kérdésem a következő, a gyámügyhöz már nem merek visszamenni,az ügyintéző majd ketté harapott,szerintetek az megoldás lenne e ,ha megkérném az exem ,h ő zárja ki a gyereket az "örökségből".Vagy ez is csak gyámügy engedéllyel zongorázható le.Még az ügyvédet is ki akarom faggatni ,de csak jöv7en tudunk találkozni.Talán túlaggódom a helyzetet,bár ...rettegek,h felhalmozza az adósságot,személyi hitelek,kommunális adó,nav/tb járulék,stb,stb, és az egyetlen örökösként a lányomon csattan:(