KRAVEN Creative Commons License 2014.02.16 0 0 29648

Szia Béla!

Lenyúltam bizony! Fáj a szívem annyira nincs az a jármű kihasználva, én meg szívesen játszok "fejlesztősdit" :-) Mindig tudok mit kezdeni egy többlet erővel és nyomatékkal :-)

Mindkét pakk teljesen rendben van, jelenleg nincs elmászás (ezeket a pakkokat rendszeresen használni kell, ennyi a titkuk).

A 72 V-tól tartózkodnék. Ahhoz másik töltő, másik BMS. Meg a MY1018-asok is füstöt eregetnének szerintem ekkora fesztől. A jelenlegi összeállításból szinte semmit nem tudnék felhasználni ekkora fesznél.

Most azon gondolkodok, hogy mind a power, mind a charge szálakat egy-egy komoly diódával elválasztom egymástól (ne is lássák egymást töltés közben) és két töltővel külön tölteném a pakkokat.

Azért nem szeretném egybeépíteni a 24 cellát (először én is ebben gondolkodtam), mert ez egy sztenderd MTB, így eléggé helyszűkében vagyok. Egyik pakk a váz alján, a másik a nyereg alatt hátul. Így még kezelhető lenne a súlypont emelkedés és egyenletes lenne a súlyelosztás.

Vagy két MY1018, vagy egy MY1018 és egy 350W-os agymotor lenne a kiépítés. Még nem döntöttem el...

Előzmény: dube/1 (29637)