zöldtengerszem Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73756

Sziasztok Lányok !

Sajnos megint nem jó híreket hozok nektek , most a fiam barátnőjével vannak gondok ... Mindennap oda járok reikizni ..., ugyanis bement egy orrpolip műtétre egy kórházba , és túl mélyről csippentettek ki , kilyukasztották az agyhártyáját , ráadásul még fel sem ismerték a problémát ...Most benn tartják , megműtötték újra , de úgy látjuk igaziból fogalmuk sincs h mi a legmegfelelőbb a probléma kezelésére , most azon dolgozunk h átvigyük másik kórházba , kérlek imádkozzatok érte , h minden jól alakuljon, és a lehető legjobb helyre kerüljön a legmegfelelőbb orvos kezébe , és hogy szövődmények nélkül ússza meg ezt az egész rémálmot ! Nem tudok most többet írni ..., de mindannyiótok segítségére szükség van , amúgy gondolom a Reiki miatt nincs rossz ált állapotban és ennek így is kell maradnia , csak jobb lehet , mert jobbnak kell lennie...!!!! , csak tele a hócije mindennel , és teljesen igaza van , mert nekünk is tele , pedig nem is velünk történnek a dolgok , de még nézni is sok . Hát én nem tudom mi lesz evvel az országgal... , de tényleg ...  

Margitkám !

Köszönöm a kedves invitálást , bárcsak inkább veletek lehettem volna ma délután ! Nagyölelés neked , és Évinek is , meg akiket még ismerek a fonósok közül , nem tudom , h tudok-e menni ebben az évben egyáltalán .., igyekszem helytállni a  mindennapi életben ... Hétfőn úgy dőltem be az ágyba , hogy azt hittem föl sem tudok majd kelni .., de Hála Istennek megjavult kicsit a derekam , és a többi nap már könnyebben ment , de még megyek holnap is .., meg amíg kell ...

Szép álmokat mindenkinek ...., aludjatok helyettem is , mert én igaziból inkább csak vergődök minden éjjel .., de "ez is el múlik" , ahogyan anno nagyapám mondta volt.... , de komolyan már előre félek , h mi lesz még utána ??? Na remélem a rosszsorozatnak vége lesz hamarosan ...Küldjétek az angyalokat segítségül , kérlek titeket ..., köszönjük ...