katalinka76 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 896

Halli ! 
Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani,hogy a fogyó kúrám, hogy lett sikeres.


 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal, de jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek is.
Mindig 55 kiló voltam az első gyerek után már 20 kiloval többletem és lesem ment rólam 70 kiló maradtam, nagyon idegesített nem tudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom őszintén hogy a baba úgy lefoglalt hogy nem is érdekeltA második gyerek után plusz 30 kiló istenem mi ez velem mi ez nagy súly rajtam hogy hízhattam meg így 100 kiló na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilóhurrá újra sovány vagyok!

 A harmadig gyereknél (persze aki fiú két lány után) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kiló vall újra több lettem a kisfiam nem szopót így egy deka sem ment le róllam 85 kiló maradtam 7 év után jött egy ujjabb baba 85 kiloval kezdtem a terhességem és híztam 30 kilót ,depresziios lettem  ,sok sírás meg minden ami ilyenkor lenni szokót a terhesség alatt
Amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznő megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pajzsmirigyem nem jól működik tovább fogok hízni így is volt, még 10 kiló fel jött rám, borzasztó volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagad a lábam fulladtam. ANNI NEVÜ  teát na azt elkezdtem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom most már mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszú polokat felhúzzak hogy takarjam a ki logó kilóikat
Ha te is szeretnél ilyen teát akkor írj és segítek neked ITT RENDELHETÖ!!! :   katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILÓK URAJÁK AZ ÉLETEDET