Bettus33 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 53105

Gondolom, hogy te már rendeltél akkor Kínából cuccot ha tudod, hogy nincs számla. Cégtől rendeltél vagy magánszemélytől? Lehet, hogy mókásnak tűnik a csomagbontás de a facebookos tapasztalat azt mutatja, hogy nem én lennék az egyedüli cég aki így csinálná (onnan jött az ötlet!)....igazából számomra is hihetetlen, hogy ebben a formában elkerülhető a vám és az adó és ezért is tettem fel itt kérdésben....megerősítést szerettem volna kapni, hogy ez tényleg működik. Hátha van valaki aki így csinálja...Ha van valakinek van tapasztalata az írjon már! Az ingyen szállítás pedig valós dolog...a free shipping gondolom azt jelenti. Kíváncsiságból tegnap rendeltem tőlük egy csomagot tesztelés végett...nyomkövetés szerintem működik mert megkaptam a visszajelzést az értékesítőtől, hogy a megrendelésemet felvették a tegnapi nap folyamán és a szállítási időintervallumot is megadták. Mást még egyenlőre nem kaptam ...de hát még korai is lenne.

Egyébként akkor most konkrétan mi az az értékhatár amikor még vám és adómentes egy csomag??? Ha tényleg nem küld számlát a cég akkor az árut, hogy tudom betenni értékesítésre a saját cégembe?

Előzmény: bombaba (53104)