tgwh3 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4442

Pusztán anyagi értelemben. Az meg mellékes, hogy az mindenhez kell.

3 áv alatt 38%-kal nőttek az adóterhek, és 30-40%-ot tettek a gázra, ahogy hallottam, megvan a válasz gergerg kérdésére is. Innentől pár ezer mínusz az árámszámlán halottnak a csók.

Ha engem a hülye döntéseikkel korlátoznak, sérül az alkotmányos jogom. Oktatás, egészségügy, rendvédelem. Menjek el privát orvoshoz, mert nincs sztk-s szakrendelés. Képezzem át magam, ha jobban szeretnék keresni, mert nincs normális oktatás. Valamint én kerüljem el a betörőt, ne ő engem... hagyjam nyitva az ajtót, legalább kevesebb lesz a kár (ezt amúgy Pécsen egy idős néninek javasolta a rendőr!!!).

A hülyeségtől is torzul az alkotmányos jogom.

Én személy szerint mást nem tudok csinálni, csak elvonulni. Ha nem jut nyaralásra sem, majd elgondolkodok a továbblépésen. Ha muszáj, kivándorlok. Jobbat nem tudok. Mert - ne legyen igazam - ha április 6-án elmegyek szavazni, azzal nem oldódik meg semmi... zsarnokságot békésen még nem döntöttek meg tudtommal... a nép józan eszében bízni meg egyenesen öngyilkosság...

 

Nem szívesen megyek bele megint a témába, de kenddel egykorúaknak is teljesen más véleménye lehet a zsarnokságról. Ahol nem jött a fekete autó, ott más a helyzet. Ők most úgy látják, hogy jól kerestek, és igaz voltak problémák, de tisztességesen meg tudott élni szinte mindenki.

 

Mindig azzal jönnek, hogy örüljünk, hogy nem kínaiak, vagy dél-kóreaiak vagyunk, vagy afrikaiak. Ez az a tipikus ,,nem megyek el szavazni mert úgyis mindegy'' hozzáállás, egyenesen vérmagyar módi...

Ha nem teszel ellene, persze hogy nem változik semmi. Nekem a parlament előtt tüntetgeni se pénzem, se időm. Bár a fidesz megfizette az mszmp kormányzása idején, volt aki egy évig abból élt, hogy fidesz tüntetésekre járt... Másrészt nem hiszek abban, hogy egy-két millió ember kivonul, és sátrat ver, amíg el nem takarodik a hazug, tolvaj két kormánypárt és a hozzájuk csapódottak. Harmadrészt, ha ki is vonul, egyáltalán semmi garancia nincs arra, hogy békésen megdöntsenek egy velejéig szar rendszert...

 

Végül, nem nevezném hagyományos diktatúrának. Ez valami más, valami egyedi, valami magyar változat...

 

,,20 éve egy lada 1200-asról és 60 ezer forint fizetésről álmodtam. Mára sikerült elérnem...''

 

 

De nem ússzuk meg vicces kép nélkül:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/q71/1780784_623194131062914_2098595699_n.jpg

 

 

Előzmény: Rhéman (4441)