rinceWIND Creative Commons License 2014.01.30 0 0 79314

Valamint, hogy majdnem a teljes választék fel legyen vonultatva, én a Sports-tracker-t használom.

Hasonlóan pontatlan, mint a másik kettő, csak nekem a kezelő felülete jobban bevált, biztos, mert csicsásabb, azért. Mindent tud, ami kell, plusz Bluetooth-os pulzusmérő is csatlakoztatható. Ami további pozitívum, hogy letölthetőek a GPX fájlok, és akár Stravára is feltölthetők.

 

Edzésről szólva: Amilyen lassan indult munkailag az év, nagy naivan azt hittem, hogy simán 1000 km felett leszek már januárban (laza, 50-60-akat tekertem a szigeten), de teljesen kiestem a ritmusból, mert nyakamba zúdult egy csomó munka. Aztán a múlt héten, amikor a végigdolgozott hétvége után végre lett volna két szabadnapom edzésre, addigra megbetegedtem. Az influenzában az egyetlen pozitív, hogy az átlagnál sokkal gyorsabban hajtja át a tápanyagokat rajtam, így legalább az elhízástól nem kell félnem. Folytatásként, a héten pedig csak akkor értem volna rá edzésre, amikor éppen havazott. Most meg éppen a derekam állt be, ami persze nem tart vissza a tekeréstől, csak a komfortérzetet csökkenti jelentősen. Mostanában legalább kerékpárral közlekedek, hogy ne felejtsem el a mozgásformát. Jó lenne az elkövetkező másfél hónapban annyira összekapni magam, hogy a Flórián téri csapattal el merjek indulni, ha egy kicsit jobb idő lesz.

Előzmény: Galabor (79312)