Kfanni2001 Creative Commons License 2014.01.26 0 0 8703

Sziasztok! 
Ma születtek meg kistestű, shar-pei és jagd terrier keverék kutyusaim. 5-en vannak. Nemüket még nem tudom de nagyon különlegesek. Most mesélnék nektek valamit ha nem baj...

A kicsik anyját tavaly előtti nyáron apukámtól kaptam és tellyesen beleszerettem. Tanítottam, törődem vele, de csak sikerült a kan shar-pei kutyusunknak... és hát megszülettek ezek a kis tündérek. Azért ilyen fontosak nekem mert apukám már 2 éve nem lehet velem és a kutya amit tőle kaptam végre felnőtt, szült 5 kis mogyorkát...de... az eggyik kis pindur más mint a többi. Tellyesen más. Nem fejlődött ki a jobb első mancsa, csak egy csonk van ott. Ennek ellenére az elmúlt órákban olyat mutatott nekem amilyet meg ember nem látott. Ugyebár az első pár óra, nap a legrizikósabb egy kicsinél, de ez a kutya láttszólag is más mint a többi. Az a küzdés amit az életéért tesz, csodálatos. Nagyon erős! Igazán büszke kutya válhatna belőle, de sokan erre szt mondanák hogy esélye sincs...szerintem van! 
Ha szerinted is, és be birnálnfogadni egy ioyen különleges lényt akkor hívj telefonon délutáni órákban.
Igen, a tesói is elvihetők. Kb 2 hónap múlva :)

Ez az én kis kutyusom és kölykei történetének kezdete!
06706399235