Varlaisaran Creative Commons License 2014.01.14 0 0 74

Egész másféle válaszokra számítottam, pl anyagi javak, legyekvalaki stbstb. De bonyolult dolgok ezek. Én úgy hiszem nem volnék képes ilyen direktívákat magamévá tenni, de lehet nem is akarnám, bármennyire nemesnek hangzanak, talán azok is. Bár gondolatok képében alkottam egy véleményt, miszerint nem értek egyet a Bartosról alkotott véleményeddel, de nem vétózom mert a szemszögemből úgy tünik a reáltudásod ugy érzem magasabb mint az enyém, és lehet nem minden értenék meg.

Pár gondolatom azért van. Azt hiszem, Barti -bár szétzüllött- de korántsem low figura, sok nagyon jó gondolat kering a fejében, de kifejezni nem vagy néha tudja, gondolom ebben a sok más is közrejátszik. Ahogy sokan mondják "van valami abban amit mond", talán több is, és mintegy dacból, figyelemfelkeltésből (nem celebes, hanem inkább amolyan idenézzetek, én én igy tiltakozom) csinálja a hülyeségeit, tudatában annak hogy nagyon nem kéne. Csak épp mást mit tegyen? Gondolhatja ő. Elkezdeni egy normálisabb életet, az neki olyan lehet mint egy kiolvasatlan lexikon, belegondolni is frusztráló. Bizonyos dolgokban én is vagyok így, persze nem ennyire alapoktól, de néha vagyok, ebből is indultam ki, mert párhuzamot vélek érezni. Ha meg már esélye sincs feljebb lépni, megteremt egy birodalmat, ahol ő a no.1. Az egy kérdés itt az, hogy -eltekintve a kutyaszarevéstől meg a többiektől- pont ebben nincs-e igaza. Lehet szemszög kérdése minden, talán jól is érzi igy magát (valemennyire biztos) de itt stabilnak érzi magát, ami biztos. Én sosem a hülyeségeit kedveltem benne hanem elsősorban a karakterét (vagyis az ami valójában ő lenne, mert az rendre kitünik), valamint azt hogy, bizonyos dolgokat jobban átlát mint egy sokkal műveltebb/minden téren magasabb szinvonalon élő személy. Zavaros az egész, főleg ha több oldalról nézem, de egy biztos, kár érte. Meg mondjuk mindenkiért, de ez megint más kérdés.

Előzmény: erdeimanofej (73)