Babika28 Creative Commons License 2014.01.11 0 0 507

Igen, megnyomkodta neki és a cicu nagyon hangosan nyávogott. Azt mondta, hogy a szájában a fekély a nyelvén van illetve a nyelve tövén, de lehet, hogy már a torkában is és a gyomrában is. Mondta, hogy ezek ugyanúgy kialakulhatnak a vesén is stb., de azt ő már nem szeretné megvárni, mert irtó nagy fájdalmakkal jár. A legutóbbi vérvizsgálat kb. 2 hete lehetett, amire azt mondta, hogy a csontvelőt támadta meg a vírus. Akkor még olyan állapotban volt a cicu, hogy azt mondta, hogy a csontvelőre alkalmazunk egy másik kezelést, ahhoz viszont az szükséges, hogy a Medrollal szép lassan leálljunk és megtaláljuk abból is a megfelelő dózist, ami nem árt a cicunak. Össze kell hangolni a kezeléseket. Dzsonókám azonban egyik napról a másikra nem evett a fekélyek miatt, legyengült, csütörtök este óta megy a hasikája, pedig ilyen soha nem volt nála, mindig kérdezte az orvos. Egyik napról a másikra megváltozott minden. Nem kapott infúziót, mert az orvos azt mondta, hogy bead neki egy Aids-es betegeken is alkalmazott injekciót, aminek a hatását látnunk kell. Az infúzió mellett ezt nem látnánk. Holnap is megkapja ezt az injekciót és, ha hétfőig semmi változás...talán még megpróbálja az infúziót és ami még emberileg lehetséges, de meg fogja mondani, ha már sajnos az sem segíthet. :((( A cicu egyébként most is itt van a szobámban a kis kosarában, épp alszik, de az előbb mászkált, nagyon lassan, néha dülöngélve, elmegy az alomhoz, pisil, kakil, aztán lefekszik a folyosón, bemegy a fürdőbe, vizet keres, de amikor adni akarok neki, nem issza. Csapvizzel és esővízzel is próbálkoztam, mert az utóbbi általában be szokott válni, de most azt sem issza. Aztán fogja magát és újra bemegy a fedett box-ba. A szívem megszakad, főleg, hogy itt van még a hugicája is. Emlékszem tesóm hozta őket haza a kabátjában a buszmegállóból. Két kis szőrmókot. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar elveszítem egyiküket. :((((

Előzmény: shindo_a (506)