shindo_a Creative Commons License 2014.01.10 0 0 498

Szia!

 

Ne hagyd, hogy az orvos lemondjon róla ,mert amint írtam az enyémről lemondott. Hidd el ha a napi háromszoros ,de lagalább kétszeri kenegetést megcsinálod akkor biztosan helyre jön.Csak nagyon fontos, hogy mindenhol bekend a nyelve alatt is , a szájpadlását  és az ínyét is. Jó tudom így könnyűnek hangzik , de csak rutin kérdés lesz a végére. A gyorsaság a fontos , hogy ne stresszeljük agyon a cicát. Gyorsan körbe kened és már kész is. Nem kell sokáig pepecselni vele ezért is kell sűrübben. Minden kezelésnél cseréljük az oldatot és a pálcikát is. Ha nem eszik akkor meg adjál neki nyers tojássárgáját kicsi tejjel kikavarva kész energia bomba. Ha nem issza meg akkor fecskdőböl. De ugyan ez mehet májkrémes tejjel is, és igen ha semmit nem eszik akkor nagyon fontos a Calo Pet paszta .Igaz az enyémet fecskendőböl etettem, mert ő egy hétig nem evett és nem ivott  és Calo pet pasztám sem volt. De a kezelés és az infúzió meghozta  az eredményt. Utána is még vagy két hétig csak a puha dolgokat tudta meg enni a táp az nem ment, de a lényeg, hogy evett.

 

     Jobbulást !

Előzmény: Babika28 (495)