Törölt nick Creative Commons License 2014.01.09 0 0 273

Az Úr felvetéséhez még, miszerint túl költséges lenne ma egy VHS előállítása, hátha még idetéved és elolvassa:

 

A közértben volt, hogy  úgy láttam meg, hogy megint egy 20 éve eltűnt RETRO csokoládé vagy élelmiszer kapható, hogy a sorban előttem álló kosarában megláttam. A ruházatban is felkapott szokott lenni a RETRO szabású és még könyvben is láttam vagy 20 éve eltűntet újra megjelenni, főleg gyermekkorit. Műszaki cikk iparban még ilyet nem láttam, hogy RETRO sarok, korabeli kazettás rádiós magnók, Walkmanok kaphatók, kazettával, akár eredeti zene kazettával is, mint RETRO, sokminden ami a nyolcvanas, kilencvenes években volt.

 

Ennek Ön szerint mi lehet az oka? Amit már említett? Minden műszakinak olyan nagy lenne az előállítása, vagy ezen a téren teljesen más a kereslet iránti gondolkodás? Vagy szembe menne valaminek, bár akkor nem értem, hogy a többi területen miért nem?

 

 

http://kepfeltoltes.hu/view/140109/HITACHI_VT-110_E_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

 

Egy ilyennek Ön szerint mennyi lenne ma a RETRO előállítása és ára a boltban? Úgy értve, hogy minden ugyanolyan, eredeti lenne benne, semmit sem változtatnák meg az előállításában?

Előzmény: renee7 (252)