falum Creative Commons License 2014.01.06 0 0 85

Igen, a logika valóban ezt mutatná,de nem így van.A Loom valóban jó lemezt csinált.Erre az egyik éjjel döbbentem rá, mikor nem tudtam aludni,nosza vegyük elő újra a fás lemezt.Éjszaka hallgatva még jobban tetszett,még kifinomultabnak éreztem a lemezt. Annyira tetszett,hogy belealudtam.:)) Nekem a 3. track tetszik nagyon, egy korai Schmoelling, korabeli TD-re simán ráférne. Alapvetően mindegyik tetszik, kivéve az utolsót, az nagyon kilóg a sorból.Hogy az miért került rá a lemezre fogalmam sincs.Kicsit töltelék tracknek érzem.Mindegy legfeljebb soha nem hallgatom végig a lemezt.:)

 

Egyébként mond csak kedves Calyx szerinted ki csinál eredeti zenét? Mindenki samplerekből épitkezik, általában ugyanazokat a programokat használják.Ahhoz ,hogy teljesen új zenét csináljanak, új programok, új hangzások kellenek. Szóval nehéz dolog ez. Új hangokat kell kikeverni, mintahogy Schmoelling mesélte az duna tv-s műsorban.Amikor bejött a midi korszak teljesen megváltozott a zenekészítési szokások.Ő mondta.Az utobbi 10-12 évben is változott nagyon sokat. Ha én jól érzem magam egy lemez hallgatása közben, nem érdekel,hogy van egy kis áthallás,mintahogy korábban mondtam volt. ami meg Spyrát illeti nincs túlértékelve a srác. Ahoz,hogy valakit értékeljenek valamit csak le kellett tenni az asztalra.

Előzmény: Törölt nick (68)