Karcsi1976 Creative Commons License 2013.12.25 0 0 6

Sziasztok, nekem sikerem volt a hemangioma házilag történő gyógyításában és úgy gondolom talán másnak is beválik. Amikor megszületett a kislányom és behozták az első szopizásra, már ott volt egy a kisujja körme alatt. Nagyon megijedtem amikor megláttam, élénk vörös, inkább szeder színe volt a köröm félholdacskának. Aztán 3-4 hétre rá megjelent egy a feje búbján és egy a csípőjén. 1 hónapos korára már 3 hemangiómánk volt. Nekem is azt mondák az orvosok, hogy ne csináljak vele semmit, meg hogy magától elmúlik majd. Persze, addig megtörténhet, hogy nőni fog! Gondoltam, na persze, majd ölbe tett kézzel nézem, hogy szeder nagyságú valami nő a kisbabám fején! A LÉNYEG: Vettem egy flakon Aloe Vera natúr gélt, (és ez itt nem a reklám helye de a pontos beazonosítás végett: forever living-es) ugyanis ezt már pár napos babáknak is lehet adni. Minden nap egy mokkás kanálnyit adagoltam a kicsikém szájába. És a másik nagyon fontos, helyileg is kezeltem! Lehet kapni a Naturland Nagy Svédcseppjéből minimális (1%) alkohol tartalmút, azzal ecsetelgettem minden nap kúraszerúen a hemangiómáit. Egyetlen napot sem hagytam ki, hogy megkapja a babám a gélt és bekenjem azokat a nyavajás hemangiómákat.

És láss csodát!!! Minden erőfeszítés megérte!

Emlékszem, a körme alatt lévő hemangiómánál még azzal is vigasztaltak, hogy ha tovább nő, ledobhatja a körmét. Most 3,5 hónaposak vagyunk és halvány rózsaszín lett! Még ugyan látszik, de nem mondaná meg senki, hogy az valaha hemangióma volt. A fejecskéjén sem nőtt tovább, ott is halványodott, ahogy a csípőjén is! Nagyon boldog vagyok, hogy nem adtam meg magam a "ne csináljon vele semmit anyuka" jó tanácsoknak. Bele sem akarok gondolni, hogy mi nőhetett volna belőlük.