Janceeusz Creative Commons License 2013.12.24 0 0 53989

Sziasztok! Mindenkinek Kellemes ünnepeket kívánok!!!!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat a kérdésemre, így már azért pár dologgal tisztában vagyok. Hát sajnos tudom hogy nem mind1 kitől veszi az ember az autót stb.. viszont bíztam benne hogy mivel egy újabb autóról van szó amit főleg sztem középkorúak vesznek mivel drága talán ők odafigyelnek rá..!
Hm akkor szépen ki fog enni a vagyonból az mps:D, amúgy tudom hogy Amerikában olcsóbb az alkatrész. A mostani autóimhoz is onnan rendelek ami egy Skyline és egy Prelude.  Viszont ha azt nézem a skyline és a prelude már több mint 7 éve vannak nálam és egyikkel sem volt semmi extra javítani való nem tudom hogy bemerjek-e vállalni egy ilyen költséges mspt:S! A terv az volt hogy mind a kettő autómra van vevő és abból a pénzből állna az mps viszont ha valamit javítani kell rajta akkor jól a zsebembe kell nyúlnom!  Hát még hezitálok őszintén mert amiért én venném az mpst: mert jól néz ki, jó helykinálat ami nagyon fontos, nem sokára jön a gyerek:)! Na meg van benne erő is ha kell. A kategóriájában még saab 9-3 Aerokat néztem, vagy Honda Accord 2.4 types de a Honda gyenge:D a Saabról se sok jót hallottam szóval passz. Azt hiszem megvárom az új évet ezzel a döntéssel mert ha abból indulok ki hogy megveszem az MPS-t és úgy 2 évig olajcserén kívül hozzá se kell nyúlnom max utána 100.000et vagy 200.000et azt mondom oké! Viszont hogy megveszem és lehet a vezérlés drága cseréje miatt adják el aztán egyből ugrik 150.000ft az úgy már necces. Amúgy az autóval kapcsolatban csak a vezérlés miatt aggódom nagyon. A fékek nem vészesek rá, gumi sem vészes, kuplung is egész jó árban van 70.000ft amit láttam hozzá szóval ez a hülye motorvezérlés na meg a turbo:O mert a turbo is iszonyat drága hozzá!!  Azért ha valaki még tudna buzdítani az MPS vásárlás ügyében az írjon:D! Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat (normális kommenteket) 

Előzmény: GEBRIEL323 (53975)