Lacman68 Creative Commons License 2013.12.22 0 0 9710

Szia! Egy kisregényt írtam válaszként,de időtúllépés miatt elnyelte az éter..:( A lényeg: BESZÉL hozzád, Ő ért téged, Neked kell megtanulnod a nyelvezetét! Tányér..: üres,kevés,állott,nem tetszik...!(Majd leszokik,belátja ennyi a víz,ilyen a víz,ez a tányérom..:)  Szoba: Konkrétan felelősségre vont,hogy ,hát ezt most miért ? Ugyanis(még,ha kölyök is), de Ő már egy kan! Jelöli (és fogja is) a saját territóriumát-lakást-udvart egyaránt! Felmostál-esetleg fertőtlenítőssel,és erre kérdezett rá,hogy most ezt miért? Ő szemszögéből jogosan,hiszen az udvaron sem rohansz oda lépten-nyomon,hogy "eltakarítsd" a szagát...Mellyel Ő semmi mást nem tesz,mint az állatvilág többi résztvevőivel közli:itt én vagyok az úr,vigyázkodjatok! Lényeg,hogy per-pillanat egy két fél éves gyermek szintjén áll,mindenre nyitott,kíváncsi,tettre kész és semmitől sem tart-fél...Pont ugyan olyan türelemmel kell elmagyarázni,azaz rávezetni a (lehet-nem lehet) dolgokra,mint egy gyermekkel tennéd! Ő a legnagyobb segítséged ebben,mert IQ-ja százszorosan veri sok fajtársáét!( Épp,hogy csak nem kezd el szavakat formálni:)Ezzel szemben Ő ÉRT téged,Neked kell a nyelvezetét felismerned. (Nem akarom megint hosszúra nyújtani,inkább kérdezz...:)!

Előzmény: T_Timi (9692)