zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.21 0 0 32729

Szia Aledi !

 

Hát lehet téged elfeledni ? Azok az édes szeretnivaló babák .., és te is kedves vagy szívemnek :-) , meg még sokan akiket a talikon megismertem... , nem akarok sorolni mindenkit , de olyan jó volt veletek találkozni  a babáitokat megcsodálni , oly jó lenne ha élénkebb lenne a fórum ..., szívesen nézem a babáitokat , mégha én állandóan mentegetőzöm is , h nem varrtam babát , de ne tudjátok meg , h mennyi babaruhának való ruhaanyagot , csipkét , apró gombokat vettem , csak valahogyan a varrógép nem akar előkerülni sehogysem :-) ... Pedig meg akartam varrni a  tavaly kapott Tilda babámat is , de közbejött az unokám betegsége , pénteken én vigyáztam rá , és minden héten kétszer én megyek érte az oviba , ezeken a napokon elő sem merem venni a varrógépet , mert útálom , h sürget az idő , és azt kell lesnem , h mikor kell elrakjam a gépet , hogy ne maradjon itt az asztalon estig a párom és a fiam terhére . Hát majd Karácsony után lesz majd megvarrva , már látom ...

 

Kellemes ünnepeket mindenkinek , gondolom sok szép babát készítetek ajándékba , én angyalkákat horgoltam , meg csengőket , majd igyekszem mutatni is őket..

Gyertek mesélni ti is egy kicsit lányok , jóóó ? 

Előzmény: Aledi (32714)