borcsimama Creative Commons License 2013.12.20 0 0 73521

Jaj tegnap a párom ment el egyedül a nagy bevásárlóba Auc. és hozott egy egész afrikai harcsát, lehet, hogy jó ideig fogunk majd halat enni, mert jó nagyot hozott. Soha nem volt még egész hal úgy a kezemben, hogy nekem kellett felvagdosnom, ugyan az anyukám mindig élő halat vett, de sosem kellett nekem csinálnom vele semmit, ő pucolta, belezte, szeletelte, úgyhogy ez kimaradt az életemből... csirkét tudok kopasztani, széttrancsírozni meg egyebek, de levágni nem vágom le... szóval én halszeleteket vettem mindig, megdöglesztett csirkét..... először azt hittem tán még a belét sem vették ki, csak megnyúzták, mert egy óriás halat láttam nála a tatyóban.... de szerencsére nem... és ki tudtam filézni, na még ilyet sem csináltam soha. Majd meglátom, hogy mennyire voltam sikeres szenteste.Most már minden megvan.... remélem.... csak még meg kell főzni. Tegnap megcsináltam a kocsonyát 8 tányérral, ma megcsinálom a töltött káposztát, párom meg fogja a diót pucoválni... és holnap meg sütés lesz, de ehhez be kell gyógyszerezni magam, mert iszonyatosan fáj még mindig a derekam, hogy mikor fog ez teljesen elmúlni, nem tudom, de nénha iszonyat. Ünnepek után biztosan elmegyek csináltatni egy röntgen fevételt, hogy tudjuk mi a fenétől van ez az iszonytató fájdalom, ami néha elviselhetetlennek tűnik. Panasz vége.... tegnap gyöngyangyalkáztam egész addig, míg a párom kavart az áruházban.4 kis laposangyalkát fűztem. 

Hozom a kávét, éppen kifolyt, engem meg megint korán kidobott az ágy! fél 4-kor....