Katroz Creative Commons License 2013.12.15 0 0 8

Szívesen mamicska!

 

Tudod kampány van,ezért csak szépet és jót lehet írni mindenkiről,aki a nagyvezírhez tartozik, meg aztán nem is tudják az országos sajtóban, hogy mi zajlik itt. Ez a fidesz közeli narancsos busz cég paterolta ki a Zsigót, illetve minket bajaiakat és nem fordítva. Én azt  hittem, hogy a polgármester, képviselő és szóvivő Zsigó hajtotta el őket a sok panaszra való tekintettel, de nem, ők léptek le. Aztán rájöttem mekkora naív vagyok én még mindig,hát hogy is merne ő szembe szállni a Kubatov Gábor köreibe tartozó cégfőnökkel?!Ezek a buszok már annyira le voltak amortizálva, hogy sokszor két megálló között kellett leszállítani az utasokat, vagy nem volt üzemanyag, vagy csak símán elromlottak. Rádásul biztosan ócska vasként vették,mert a hozzáértők szerint igen ramaty állapotban voltak. Én csak azt láttam, hogy még a kiírások is annak az országnak a nyelvén voltak kiírva ahonnan hozták. Vészkijárat, vagy hasonlók semmi nem volt magyarul.Tudtommal minden behozott termékre rá kell írni magyarul, hogy mi az ami benne van, vagy mire való. Bocsánat, de kicsit hosszú lettem!

Előzmény: mamicska (6)