dmmddm Creative Commons License 2013.12.15 0 0 555

Én tegnap a MÜPA-ban jártam (életemben először) Zséda-koncerten. (A koncert számomra feledhető volt, azt mégis elismerem,hogy Zséda remek énekesnő, minden hangot, hajlítást stb. el tud énekelni,  van néhány dala, amit szeretek,de ennyi elég volt.) A MÜPA, mint épület belülről sokkal jobban tetszett,mint kívülről, tetszettek a hatalmas terek, a letisztult formák, a mozgólépcső, a nagyon kényelmes lépcsők (amióta a bal térdem időnként "vacakol", figyelek az ilyesmire is...:). Nagyon színvonalas kivitelében  az ingyenes magazinjuk, egyszóval nem bántam meg a látogatást. Jópofa a szánkókból álló karácsnyfa és értem,hogy miért azzal a színnel van megvilágítva,amivel (szponzor), de technikailag biztos megoldható lenne az is,hogy időnként váltakozzanak a színek, legyen benne pl.zöld is. Bent az előtérben is van feldíszített fa, kis, fából készült szánkók  a díszek, ötletes dolog:)

 

Vidéki rokonaimmal voltam,akik előzőleg jártak a Vörösmarty téren és a Bazilika előtti téren a karácsonyi vásárban, nekik tetszett, ittak puncsot meg forralt bort, bár a 19 éves nagylány előzőleg Bécsben is volt és neki az "jött be" igazán.